ochronamedyczna.pl

Blog tematyczny o zdrowiu, modzie i urodzie

Porady

Szybki powrót do zdrowia dzięki ortezom medycznym- poznaj SKIB-MED!

Szybki powrót do zdrowia dzięki ortezom medycznym- poznaj SKIB-MED!

Ortezy medyczne to jedne z najczęściej wybieranych akcesoriów rehabilitacyjnych. Wymagane są do prawidłowej rekonwalescencji po urazach stawów, na skutek wypadków, przewlekłych dolegliwości lub operacji i zabiegów. Stabilizatory są bardzo ważne  procesie leczenia, ponieważ pozwalają unieruchomić struktury stawowe i przeciwdziałają powiększaniu dolegliwości. Sprawdź szeroką ofertę sklepu medycznego SKIB-MED i wybierz ortezę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Szeroka oferta sklepu medycznego SKIB-MED – rodzaje ortez

Stabilizator medyczny pełni funkcję umożliwiającą ograniczenie ruchomości i stabilizację stawów oraz kończyn pacjenta w celu zapobiegania pogorszenia się stanu zdrowia, umożliwienia gojenia się i rehabilitacji po urazach lub operacjach. Może być stosowany w leczeniu urazów kolana, barku, ręki, nadgarstka. W odróżnieniu od gipsu, który pełni podobną funkcję, ortezy medyczne są wygodniejsze oraz ułatwiają higienę. Doskonale sprawdzają się w przypadku łagodniejszych schorzeń.

Sklep medyczny SKIB-MED wyposażony jest w profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Aby zaznajomić się z możliwościami, jakie daje firma, wejdź na stronę SKIB-MED.pl i uzyskaj szansę otrzymania darmowej konsultacji. Umiejętności i bogate doświadczenie wykwalifikowanej kadry pracowniczej wesprze Cię w trakcie składania zamówienia. W sklepie ze sprzętem medycznym SKIB-MED zaopatrzysz się w fachowy sprzęt medyczny umożliwiający bezproblemowe funkcjonowanie i ułatwiający efektowną rekonwalescencję.

Jak wybrać stabilizator?

Sklep ortopedyczny SKIB-MED ma wiele modeli i rodzajów stabilizatorów. Okazała paleta możliwości zawiera ortezy medyczne, na każdy staw, który wymaga unieruchomienia. Warto pamiętać, że tylko profesjonalne akcesoria spełniają swoją funkcję i nie pogłębiają dodatkowo schorzenia. Dla własnego zdrowia warto zatem zainwestować w najlepszej jakości artykuły medyczne, które dostępne są w sklepie SKIB-MED.

Wyróżnia się różne modele ortez, a są to między innymi:

  • orteza na staw kolanowy- zazwyczaj są to elastyczne opaski lub stabilizatory specjalnie usztywniające staw w kolanie, które świetnie sprawdzają się zarówno w przewlekłych schorzeń, jak i w wypadku urazów,
  • orteza barku- unieruchamiają staw barkowy po urazach, operacjach i złamaniach
  • stabilizator kostki- unieruchamia i wspiera rekonwalescencję kostki
  • stabilizator biodra- stabilizuje i wspomaga regenerację stawu biodrowego
  • stabilizator tułowia- dostępne są w różnych modelach i pozwalają na wsparcie części lędźwiowej, piersiowej lub krzyżowej

Sklep z artykułami medycznymi SKIB-MED wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i kompleksowym wsparciem przy składaniu zamówień. Odpowiednio przeszkolony personel posłuży pomocą i doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Sprzęt medyczny SKIB-MED to zapewnienie szybkiego powrotu do zdrowia.

Sklep i wypożyczalnia medyczna – skorzystaj z oferty SKIB-MED

Potrzeba używania akcesoriów medycznych i rehabilitacyjnych jest na szczęście w większości przypadków czasowa. Obejmuje okres rekonwalescencji, a później akcesoria nie są już potrzebne. Zatem, aby nie wydawać dużych kwot na produkty, które za jakiś czas są nieprzydatne możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętów medycznych SKIB-MED. Oferta sklepu została bowiem rozbudowana o możliwość wypożyczenia potrzebnych artykułów medycznych. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy SKIB-MED i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Skorzystaj z usług profesjonalistów i ciesz się zdrowiem swoim oraz najbliższych.

Udostępnij